ТВ о нас

Студенти Інституту кіно і телебачення стали дипломантами Криворізького кінофестивалю «Кино под звездами. Дубль 2».
Відеозвіт про церемонію нагородженняКриворізький фестиваль об’єднав різнобічні формати: від ігрових професійних фільмів до альтернативних робіт, музичних кліпів та анімаційних кінострічок. Перегляд робіт, як і нагородження, відповідали назві фестивалю «Кино под звездами» і традиційно проходили під відкритим небом. Церемонія нагородження студентів відбувалася у новому прес-центрі Інституту журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.

Першою своїх вихованців привітала директор Інституту кіно і телебачення Світлана Котляр: «Кращих робіт важко знайти. Студентам вдалося не лише оригінально підійти до теми кінотвору, а й відшукати нові інструменти органічної побудови зображення. Інституту є чим пишатися, адже подібні перемоги стали традицією, в деканаті вже не вистачає стін для студентських дипломів і це приємно».

Нагороди вручали координатор Криворізького кінофестивалю, студент КНУКіМ Володимир Будко та спеціальний гість церемонії - Михайло Поплавський.

Ректор привітав талановитих режисерів, побажавши їм творчої наснаги, здоров’я, оптимізму, віри в завтрашній день та шаленого студентського кохання. Переможцями Криворізького кінофестивалю «Кино под звездами» стали:Тетяна Зелена (фільм «Доктор звук» - гран-прі), Роман Сидоренко (фільм «Подолання», номінація «Документальний фільм» - I місце) та Анна Бух (фільм «Когда я была «жива», номінація «Документальний фільм» - II місце). Після нагородження дипломантів поціновувачі мистецтва кіно змогли переглянути картини переможців, кожна з яких вразила драматизмом режисерського задуму. Екранізовані історії відобразили дійсність, до якої не знайшлось байдужих.


Програма "ГАРНА НОВИНА". ТРК "Рудана"
Сюжет ТРК "Криворіжжя"